כאן ניתן למצוא את הסרטים של אבי ביטר אותם הפיק יחד עם חבריו, בכל הסרטים שלו הוא הכוכב הבמאי והשחקן הראשי בדר"כ.
בכבוד שלי (2004)

סיפור אהבה קורע לב של בחור שמאבד את אהבתו הגדולה בגלל בצע כסף מצד אהובתו, אך אינו מתייאש ואינו מוותר על כבודו ומוכיח לאהובתו שהגלגל מסתובב, והוא הופך להיות כוכב ענק…. הסרט בכבוד שלי בא להוות מוסר השכל לכל רודפי הבצע שערך הכבוד ועניין המזל, הוא רק עניין של זמן!
שחקנים: אבי ביטר, אבי בכר, אברהם בר אורין, בבר יוקו, ענת ניסיםחבר ואח 1 (1991)

סרט עלילתי של ימין מסיקה, אבי מאוהב בבחורה בשם שרית, חברו הטוב של אבי יוצא בסתר עם שרית חברתו של אבי. כאשר אבי מגלה את הקשר ביניהם הוא נפגע, עוזב את שרית ופוגש אמרגן שהופך אותו לזמר מפורסם. לימים אבי פוגש את שרית כנערת ליווי שהתדרדרה לאחר שחברו של אבי נטש אותה. אבי עדיין מאוהב בשרית ומנסה להחזיר את הקשר אך גורם שלישי מפריע לקשר בניהם.
שחקנים: אבי ביטר, משה כהן, אבי בן חמו, לימור בן זכאי , עדן אלוש שלו, סיגי דהן
חבר ואח 2 (1999) סרט ההמשך ל1

קורבן האהבה (1994)
אבי ומרקו חברים יתומים החיים בשכונת עוני בדרום ת"א ומתפרנסים מעבודות סבלות, באחד הימים מכיר אבי בחורה צפונית בשם מאיה, בין השינים מתפתח רומאן, הוריה של מאיה שגידלוה ברמת חיים גבוהה הסתייגו מאהבתה לאבי בגלל דעותיהם השליליות לגבי החברה המזרחית. עקב הלחץ החברתי והרקע התרבותי השונה של השינים דוחה מאיה את אבי ומחליטה להיענות לחיזוריו של דני בחור צפוני המקורב להוריה של מאיה, אבי לא יכול לספוג את ההשפלה ומסתבך בקטטה עם דני ומכאן חייהם של אבי ומרקו הופכים לסיוט אשר מכניס את אבי לכלא וגורם למרקו להישאר לבד מול המציאות הקשה בשכונה.
שחקנים: אבי ביטר, ירמי קדושי, אילנה מן, דני חדד, אבי סויסה, יצחק ענף, אניטה פללי


בהמשך עוד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *